-20%

Phenix EYD1062 W BP42 Lyžiarska Bunda Biela pánska


Pánska bunda ES3720T34/YG Športová pánska zimná lyžiarska bunda. Veľa technických vychytávok a detailov

399.00  499.00 

Zrušiť výber

Pánska bunda EYD1062 Športová pánska zimná lyžiarska bunda. Veľa technických vychytávok a detailov. Mnoho vreciek, najmodernejší stretch materiál pre aktívny pohyb vo všetkých smeroch. 10000 mm H2O

Všeobecné vlastnosti:

  • Ergonomický dizajn- je ergonomicky navrhnutý tak, že lyžiarske nosenie Vám dáva maximálnu slobodu pohybu.
  • Pertex® Microlight – je dobre vyvážená a ponúka redukciu hmotnosti pri zachovaní dobrú pevnosť a odolnosť proti oderu.
  • Digenite Thermo- izolácia obsahuje Thunderon vlákno pre vynikajúcu teplo a udržanie tepla. Materiál absorbuje tieto elektrické vlny na výrobu tepla.
  • Materiál– vysoko výkonná tkanina rozvíjajúca prostredníctvom rozsiahlych výskumov.  Phenix 10,000mmH₂O poskytuje vynikajúcu vode odolnosť,  priedušnosť, aby ste boli v teple a suchu za najtvrdších podmienok.
  • 3-D AIR REZANIE- Podľa analýzy, sme si uvedomili, že nová 3-D rezacia technika sa dobre zhoduje s moderným lyžiarskym štýlom. Všeobecne platí, že väčšina z tlaku opotrebenia ide do ramena. Vďaka tejto novej rezacej techniky, asi 85% oblečenie tlak opotrebenia pôsobí na ramená, ktoré môžu byť efektívne znížené. Môžete dokonca zabudnúť, že mate niečo na sebe.
  • 2 WAY STRETCH– je dôležité, aby ste zostali v teple a suchu, keď ste na svahoch, ale tiež chcete vynikajúcu mobilitu. Phenix zahŕňa ľahké materiály , aby sa uistil, že Vás vaše lyžiarske oblečenie neobmedzuje v pohybe, najmä v kľúčových oblastiach okolo ramien, pásu a kolien.  Tieto strečové materiály tiež dodávajú Phenix lyžiarskemu oblečeniu lepšiu siluetu.
  • SEAMLESS LASER CUTTING – použitím tejto najmodernejšie technológie, je PHENIX schopný dosiahnuť vysoko sofistikovanosť a presnosť strihu výrobku. Výsledkom laserového rezania je presný rez , zataveným okrajom bez akýchkoľvek voľných vlákien na okraji. Laserový lúč o vysokej intenzite zameraný do konkrétneho bodu vytvára lokálne teplo, ktoré umožňuje zvárať vopred definovanej oblasti výrobku.
  • 4WAYS STRECH fabric!
Katalógové číslo: BP42 Kategórie:

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Phenix EYD1062 W BP42 Lyžiarska Bunda Biela pánska”

 

There are no reviews yet.